Агенти ЩИТ 3 сезон
3 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Вінс Місіано, Білл Джірхарт, Боббі Рот
В ролях:
Люк Мітчелл, Нік Блад, Едріанн Палікі, Йен де Кестекер, Кларк Грегг, Мінг-На, Хлоя Беннет, Бретт Далтон, Генрі Сіммонс, Елізабет Хенстридж
Формат:
mp4, 3gp

Агенти ЩИТ 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Агенти ЩИТ 3 сезон українською мовою

Кілька років тому за секретним завданням уряду була створена таємна організація, що займається розслідуванням аномальних явищ і охороняє Землю від нападів позаземних цивілізацій і загроз. Це далеко не повний список завдань, який доводиться виконувати героям, вони також розробляють військові технології, шукають старовинні артефакти, обчислюють терористів і запобігають злодіяння злочинців. У нових серіях серіалу «Агенти« ЩИТ»- 3 сезон лідер команди Філ воскресне після своєї загибелі. Тепер йому необхідно набрати нову групу однодумців. І як виявилося, зробити це не так просто, адже його колеги повинні володіти видатними навичками.

Чоловік серйозно підійшов до вирішення цього питання, відібравши жінку-пілота, професійного спритного бійця, якому немає рівних в техніці рукопашного бою, кмітливого і досвідченого хакера і дівчину, що розбирається в хімічних речовинах і біотехнологіях. Також до команди спецагентів приєднався геній інженерної думки. Нещодавно герої вели боротьбу з кримінальним угрупованням, але зараз їм належить розібратися з більш складним завданням. Через невідому мутації генів стали з'являтися люди, що володіють нелюдськими здібностями і представляють серйозну загрозу для всього людства. Уряд Землі більше не схвалює діяльність ЩИТа, але незважаючи на накази начальства, вони все також виконують свою місію. Однак небезпечна мутація стрімко поширюється, і заражених людей стає все більше. До того ж у агентів з'являються суперники - нова команда, яка відстежує переносників вірусу і використовує їх в своїх цілях. А самі люди, що мутували призначають собі лідера і відправляють його з особливою місією - знищити Філа.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Агенти ЩИТ 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Агенти ЩИТ 3 сезон
Агенти ЩИТ 3 сезон
Агенти ЩИТ 3 сезон
Агенти ЩИТ 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*