Вайнона Ерп 2 сезон
2 сезон 12 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
США, Канада
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Рон Мерфі, Пітер Стеббінгс, Бретт Салліван
В ролях:
Домінік Провост-Чалклі, Саша Баррі, Мелані Скрофано, Тім Розонов, Анна Куїк, Грег Лосон, Шамір Андерсон, Кейт Драммонд, Девід Нейсом, Кетерін Баррелл
Формат:
mp4, 3gp

Вайнона Ерп 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вайнона Ерп 2 сезон українською мовою

Ця навіжена дівчина з нахилами, не притаманний недовірлива панянка двадцять сім років, ніколи б не подумали, що їй доведеться взятися за зброю, щоб рятувати життя рідних людей. Війна з наглеющего мерцями початку не вона. Невтомна боротьба бере свої витоки з древнього часу, коли був живий її предок - Уайатт Ерп. Чоловік високо шанував закони моралі і честі, ніж зарекомендував себе перед обличчям прискіпливого суспільства. Саме йому вдалося покласти «на лопатки» сімдесят сім злочинців, що обтяжують мирне населення зухвалими витівками.

Однак вбиті не змогли пробачити вчиненої розправи, а тому кожне нове покоління сімейства Ерпов при досягненні певного віку піддається переслідуваннями повсталих з могил зомбі. Огидні істоти забирають тіла і душі всіх нащадків ненависного героя. Ось і тепер вони намітили забрати в підземному світі сміливою дикунки Вайнона, яка не звикло церемонитися з тим, хто зазіхає на безпеку її близькі. І хоча дівчина бавиться алкоголем і не гребує виражатися нарівні з самими запеклим мужланами, в її характері є помста неподільної любові до сестрички і тітці, а також відчуття деяких незаперечних зобов'язань перед легендарним предком.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Вайнона Ерп 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вайнона Ерп 2 сезон
Вайнона Ерп 2 сезон
Вайнона Ерп 2 сезон
Вайнона Ерп 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*