Проповідник 2 сезон
2 сезон 13 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Еван Голдберг, Сет Роген, Майкл Словіс
В ролях:
Том Брук, Рут Негг, Джозеф Ґілґан, Йен Коллетти, Люсі Гріффітс, Джекі Ерл Хейлі, Домінік Купер, Дерек Вілсон, У. Ерл Браун, Анатол Юсеф
Формат:
mp4, 3gp

Проповідник 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Проповідник 2 сезон українською мовою

Чи існує на планеті хоч щось, що здатне зрівняється за силою з Богом? Відповідь на це питання шукали багато поколінь людей. Але їх спроби не привели ні до якого результату. І ось коли в світі настав черговий криза віри в Бога, з'являється якесь всесильне істота, яке світ не бачив раніше.

Ім'я цієї істоти - Генезис. Але воно не може існувати саме по собі, тому вселяється в людину. Цією людиною стає наш головний герой проповідник на ім'я Каспер. Отримавши цей дар, Каспер стає наймогутнішою людиною на всій Землі. Він отримав силу, яка до цього була підвладна лише Богу. Генезис - це істота, яка була створена ангелом і демоном. Звернувшись до його силі, ви можете як повністю зруйнувати світ, так і навести в ньому цілковитий порядок. Попадя в злі руки, Генезис міг би знищити весь світ.

Каспер же вирішує не піддаватися Темним силам, а спробувати навести порядок в світі, і врятувати його. Пастир, разом зі своїми друзями відправляється на пошуки Бога і істини. Вони будуть виправляти світ в кращу сторону. Чи зможуть друзі виконати цю благородну місію за допомогою Генезису? Кожен, хто посміє встати на шляху нашої команди з порятунку світу пошкодує про це.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Проповідник 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Проповідник 2 сезон
Проповідник 2 сезон
Проповідник 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*