» » Люди Ікс: Еволюція 1 сезон
Люди Ікс: Еволюція 1 сезон
1 сезон
Рік:
2000 рік
Країна:
Час:
~00:22
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Гарі Грехем, Френк Пор, Стівен Е. Гордон
В ролях:
Кірбі Морроу, Крістофер Грей, Кірстен Альтер, Ніл Деніс, Венус Терцо, Скотт Макніл, Бред Свейл, Меггі Блу О'Хара, Девід Кей, Меган Блек
Формат:
mp4, 3gp

Люди Ікс: Еволюція 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Люди Ікс: Еволюція 1 сезон українською мовою

Розумні кажуть - все, що з'являється нове - це не що інше, як забуте те, що колись вже було. І з цим навряд чи посперечаєшся. Цей же принцип можна застосувати і до цього серіалу. Дуже цікавий багатосерійний мультиплікаційний серіал з назвою Люди Ікс - побачив світ завдяки коміксами. У цій роботі кожен, має шанс, познайомиться з новим персонажем, якого звуть Шип. Він наділений особливими, неймовірними здібностями.

Цього разу головними персонажами мультфільму є діти, які добрі і милі. Всі хлопці абсолютно не схожі між собою, причому як по натурі, так і за можливостями. Це і робить їх неповторними і особливими. У серіалі знайдеться місце і для дорослих героїв, наприклад, знаменитий персонаж якого звуть Росомаха, а також такий персонаж, як професор Ікс. Головні герої відвідують інститут для талановитих і обдарованих людей. Керує закладом професор зі стажем Ксав'єр. Він завжди радо зустрічає нових людей і готовий навчати їх багатьом необхідних знань. Історія в багатьох серіях, розповідає про всілякі пригоди, що швидко змінюються сюжетними лініями. Основні місця в сюжеті, звичайно, відведені людям-мутантів, яким, як відомо, ніколи немає місця для нормального життя в масштабах суспільства.

Мультік Люди Ікс: Еволюція 1 сезон дивитися онлайн безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Люди Ікс: Еволюція 1 сезон
Люди Ікс: Еволюція 1 сезон
Люди Ікс: Еволюція 1 сезон
Люди Ікс: Еволюція 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*