» » Люди Ікс: Еволюція 2 сезон
Люди Ікс: Еволюція 2 сезон
2 cезон
Рік:
2001 рік
Країна:
Час:
~00:22
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Гарі Грехем, Френк Пор, Стівен Е. Гордон
В ролях:
Кірбі Морроу, Крістофер Грей, Кірстен Альтер, Ніл Деніс, Венус Терцо, Скотт Макніл, Бред Свейл, Меггі Блу О'Хара, Девід Кей, Меган Блек
Формат:
mp4, 3gp

Люди Ікс: Еволюція 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Люди Ікс: Еволюція 2 сезон українською мовою

Мати особливі здібності чи не заповітна мрія для більшості. Рекомендуємо Вам дивитися онлайн серіал X-Men: Evolution 2001 2 сезон, про підлітків, яким не довелося докладати ніяких зусиль, щоб виділитися із загальної кількості учнів. Завдяки особливому гену, який став мутувати звичайні тінейджери стали мутантами з певним даром. Дехто з хлопців не відрізнялися зовні від своїх звичайних однолітків і могли приховати своє ставлення до людей Ікс. А ось на деяких мутація позначилася таким чином, що їх зовнішній вигляд зазнав трансформації.

На допомогу незвичайним дітям прийшов професор Ксав’єр, який зрозумів в зв'язку з чим діти зазнали мутації і навіть заснував інститут для обдарованих. У цьому спеціалізованому закладі він навчав дітей, які зазнали змін контролювати свої здібності і розвивати їх. Професор Ксав’єр знав, що їх здатності можуть нашкодити, а тому слід було виховати в цих дітях бажання робити добрі вчинки. Але не всі мутанти захотіли стати на такий шлях і вибрали для себе команду мутанта Магнето. Підліткам властиво не покорятися правилам, але ці діти небезпечні. Вулкан демонструє свою силу, навіть не приховуючи того, ким він є. Його приклад наслідують й інші агресивно налаштовані мутанти. Мультфільм Люди Ікс: Еволюція 2 сезон покаже глядачеві, чим усе закінчиться.

Мультік Люди Ікс: Еволюція 2 сезон дивитися онлайн безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Люди Ікс: Еволюція 2 сезон
Люди Ікс: Еволюція 2 сезон
Люди Ікс: Еволюція 2 сезон
Люди Ікс: Еволюція 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*