» » Люди Ікс: Еволюція 4 сезон
Люди Ікс: Еволюція 4 сезон
Рік:
2000 рік
Країна:
Час:
~00:22
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Стівен Е. Гордон, Гарі Грехем, Френк Пор
В ролях:
Кірбі Морроу, Крістофер Грей, Кірстен Альтер, Ніл Деніс, Венус Терцо, Скотт Макніл, Бред Свейл, Меггі Блу О'Хара, Девід Кей, Меган Блек
Формат:
mp4, 3gp

Люди Ікс: Еволюція 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Люди Ікс: Еволюція 4 сезон українською мовою

Люди Ікс: Еволюція (4 сезон) це серіал персонажі якого перенесені на екран з однойменної книги коміксів, події в серіалі не обов'язково діятимуть за сюжетом описаного в книги. Незмінними залишилися Росамаха, Професор Ікс і ін., Майже всі інші герої стали підлітками. Цей сезон нам розповідає від тому що в інституті Обдарованих людей Професор Ксав’єр вчить 6 мутантів (Циклопа, Роуг, Джин Грей, Примарну кішку, Нічного Змія і нового героя якого звати Шип) використовувати з благою метою свої можливості а головне вміти ними керувати. І ось ця команда підлітків-мутантів на чолі якої стоїть Професор Ксав’єр бореться з командою Магнето.

Головним завданням цих мутантів є панувати над людьми. Перший сезон X-Men: Evolution (2003) познайомив вже нас з основними героями, такі серії розкажуть нам про те як народився нічний Змій, Шельма примикає до Людям Х, Джаггернаут звільняється з в'язниці і зустрічається зі своїм братом Ксав’єром. У фіналі сезону відкривається ще одна загадкова особистість-Магнето, він володіє містичною силою і очолює Братство. Циклопа і Алекса викрадених мутантами доставляють на Астероїд, Магнето робить спроби зробити їх здатності ще сильніше. Люди Х і Братство приймають рішення об'єднається що б врятувати товаришів. Щоб дізнатися подробиці, рекомендуємо подивитися онлайн серіал.

Мультік Люди Ікс: Еволюція 4 сезон дивитися онлайн безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Загрузка...
Люди Ікс: Еволюція 4 сезон
Люди Ікс: Еволюція 4 сезон
Люди Ікс: Еволюція 4 сезон
Люди Ікс: Еволюція 4 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*