Ван Піс 1 сезон
1 сезон 826 серія
Рік:
1999 рік
Країна:
Японія
Час:
22 хв
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Сакай Мунехіса, Коносуке Уда, Хіроакі Міямото
В ролях:
Тика Оцука, Маюмі Танака, Ікуе Отані, Кадзуо Накаї, Хірата Хіроакі, Тоні Бек, Акемі Окамура, Масато Обидва, Лорен вірніше, Каппей Ямагучі
Формат:
mp4, 3gp

Ван Піс 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Ван Піс 1 сезон українською мовою

Колись давно були дуже ... неоднозначні часи. Для одних - веселі, що несуть у собі пригоди і легкі гроші, а для інших - кошмарні, страшні, з всюдисущою досвідченістю. Мова йде про час, коли піратство переживало розквіт, безліч людей перейнялося особливою романтикою плавання під чорним прапором і грабежами, але для чесних мореплавців це століття був кошмарним, адже підприємці або просто не жебраки люди виходячи в море могли позбутися всього, у тому числі життя.

Серед піратів ходила легенда про якийсь скарб One Piece, говорили, що це найбільша з коштовностей що існують в світі і багато хто намагався його знайти, а також намагалися перешкодити іншим шукачам в цій справі. Але зрештою цю коштовність все-таки знайшов пірат на прізвисько Золотий Роджерс, якого незабаром почали вважати Королем Піратів. Але головний герой сього твору не Роджерс, а особистість незрівнянно більш скромна - хлопчисько Манкі Д . Луффі який заразився піратською романтикою і марить про те, щоб і самому почати плавати під чорними прапорами. Його шанси на здійснення мрії значно зросли після того як він поласував Диявольським фруктом - особливої їжею з'їв яку, людина може знайти неймовірні можливості. Манкі знайшов можливість розтягуватися як гумка.

Дивитися онлайн Ван Піс всі сезони всі серії підряд

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*