Зшивачі 3 сезон
3 сезон 10 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
60 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Стів Майнер , Стів Робін , Дж. Міллер Тобін
В ролях:
Емма Ішта, Кайл Харріс, Саллі Річардсон-Уітфілд, Рітеш Раджан, Еллісон Скальотті, Деймон Дейуб, Сола Беміс, Росс Курт Ле, Камерон Бріттон, Челсі Вінсент
Формат:
mp4, 3gp

Зшивачі 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Зшивачі 3 сезон українською мовою

«Зшивачі» - серіал про діяльність спеціального секретного відділу АНБ, який займається розслідуванням гучних справ, «дістаючи» спогади з мозку недавно померлих жертв або злочинців.

Крістен страждає від рідкісного захворювання, що не дозволяє її відчувати час. Завдяки своєму неабиякому розуму вона навчилася справлятися з цією особливістю, використовуючи логіку і математичні обчислення, якими замінено їй почуття і емоції.

Через невміння знаходити підхід до колег Крістен тимчасово відсторонюють від роботи в університеті, і захист її докторської відкладається на невизначений термін. До того ж приходять сумні звістки про самогубство людини, який виховував героїню, коли померла мати, а батько вирішив, що сімейне життя не для нього.

У цей момент на дівчину виходять представники спецслужб, пропонуючи роботу в амбітному проекті з використанням передових технологій. Саме Крістен під наглядом техніків і лікарів занурюється в свідомість тих, хто помер не більше двох діб тому, і намагається знайти підказки для розкриття злочинів.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Зшивачі 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*