Вілл 1 сезон
1 сезон 10 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Шекхар Капур, Елліотт Лестер, Магнус Мартенс
В ролях:
Ебігейл Хардінгем, Лукас Рольф, James Berkery, Олівія ДеДжонг, Джемі Біміш, Вільям Х'юстон, Джеймі Кемпбелл Бауер, Маттіас Інвуд, Лорі Девідсон, Колм Міні
Формат:
mp4, 3gp

Вілл 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вілл 1 сезон українською мовою

Неймовірна і загадкова частина історії життя Вільяма Шекспіра в новому серіалі онлайн "Вілл 1 сезон 2017", яка випала з хронік і була кожним біографом представлена ​​по-своєму. Це був складний вік, жорсткі традиції, жорстокі закони, безперервне і криваве протистояння віри. Дитинство головного персонажа пройшло в невеликому містечку Англії, так як сім'я була досить заможною, то хлопчина здобула освіту, а в вісімнадцять років одружився і обзавівся дітьми. Але покликання юного героя було не в родині і не в вихованні нащадків, його душа співала, творила і хотіла більшого. Розуміючи, що тут він нічого з бажаного не отримає, в одні прекрасний день, зібрався і вирушив у дорогу до Лондона, пообіцявши сім'ї повернутися з заробітками.

Однак велике місто зустрів не надто доброзичливими картинами, всюди царював протестантизм, викорінювати католиків, яким і був актор. Протестантська церква яро і жахливо карала іновірців, піддаючи тих немислимим тортурами і проводячи кари на огляд і залякування оточуючих, а розправа відрізнялася особливою витонченістю, наприклад вспариваніе живота і витягування кишок. Подібні сцени в телесеріалі часті. В той момент Уілла обікрав місцевий хлопчак в надії заробити пару золотих, таким чином, піддаючи життя хлопця небезпеки. А далі сталося його значуще знайомство з місцевим театром. Якраз, в місцевій трупі сценарист відмовився працювати для театралів і вчасно нагодився Шекспір, у артистів не було іншого виходу, як вислухати про що ж п'єса і, прийшовши в захват, вони покажуть це дійство народу, викликавши бурхливі овації. Так почалося зародження великого поета і драматурга, проте не варто забувати, що взята частина життя, досконально невідома нікому, всього лише інтерпретація можливого американськими кінематографістами.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Вілл 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*