Скоростріл 2 сезон
2 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
23 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ненсі Хауер
В ролях:
Девід Хоффман, Джон Лер, Майкл Анастасія, Таша Амес, Кейт Фрісбі, Еллісон Данбар, Brian O'Connor, Алексія Докс, Боб Кленденін, Нік Браун
Формат:
mp4, 3gp

Скоростріл 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Скоростріл 2 сезон українською мовою

Все сталося на дикому Заході, де проживав один вельми нетиповий для Америки шериф, який мав диплом Гарварду. У нього був помічник, який не сильно відрізнявся розумом і кмітливістю, зате він умів вляпуватися в неприємні ситуації. Сам шериф Джон був дуже відважним юним поліцейським. Ясно, що маючи такий документ, він мріяв про щось більшому, ніж животіти в глушині. Але поки він не хотів здаватися перед проблемами і був готовий відстоювати закон і порядок на ввіреній просторі.

Незабаром у нього виникли труднощі в роботі, чому посприяв його тупий колега. Разом з ним коп почав захищати життя місцевих громадян, які проживають десь на краю планети, в загубленому серед пустель містечку. Ці люди не могли допомогти шерифові, тому йому доводилося постійно напружувати мозок, включати логіку і підключати знання, які були отримані ним в стінах університету зі світовим ім'ям. Завдяки власній кмітливості, везінню і удачі, він вів важку і часом кровопролитну боротьбу з переступив межу людьми. Поступово Джон на пару з помічником зачистив величезну територію від негідників, і зміг відновити справедливість і закон на вулицях свого невеликого поселення.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Скоростріл 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*