Трепаліум 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
52 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Вінсент Ланно
В ролях:
Леоні Сімага, П'єр Деладоншам, Роніт Елькабец, Орельєн Рекуан, Лубна Азабаль, Шарль Берлінг, Олів'є Рабурден, Тібо Еврар, Тауфік Жаллаб, Сара Штерн
Формат:
mp4, 3gp

Трепаліум 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Трепаліум 1 сезон українською мовою

Дія серіалу розгортається в похмурому майбутньому, де безмежна влада транснаціональних корпорацій і повна автоматизація виробництва зробили людський ресурс практично непотрібним, в результаті чого близько 80% населення опинилися без роботи. Із-за виниклої соціальної прірви між мають роботу населенням і безробітними було прийнято рішення відгородити всі бідні райони величезною стіною. Згодом ця територія отримувала назву Зона і стала не лише притулком для бідних, але й дуже потужним інструментом тиску на робочий клас, адже всі мають роботу люди тепер жили в постійному страху, боячись втратити робоче місце і бути депортованими за стіну.

З часом на території Зони почалися хвилювання і виникли агресивно налаштовані радикальні угруповання, які стали боротися за право на нормальне життя і усунення соціальної нерівності. Це призвело до того, що під час чергового візиту за стіну, радикалами був захоплений міністр праці. Це подія змусило прем'єр-міністра вперше за двадцять років виділити додаткові кошти на створення десяти тисяч робочих місць, які гарантовано закріплювалися за вихідцями із Зони. Але для повстанців це було лише перше значне досягнення, на якому вони не збиралися зупинятися.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Трепаліум 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*