Грінліф 2 сезон
2 сезон 16 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Клемент Вірго, Аллен Крокер, Грегг Аракі
В ролях:
Мерл Дендрідж, Ти Іарстон, Ламман Ракер, Дебора Джой Вінанс, Кімберлі Хоторн, Лінн Уітфілд, Кіт Девід, Бенджамін Паттерсон, Дезрі Росс
Формат:
mp4, 3gp

Грінліф 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Грінліф 2 сезон українською мовою

Члени праведної сім'ї, яка мешкає в Мемфісі, слідують божественним законам навіть тоді, коли їх людське начало противиться волі вищих сил. Завдяки щоденним тренуванням розуму і душі паства, що складається з родичів цього сімейства, очищає себе від гріховних думок і починає новий день зі світлими намірами. Таку картину бачать жителі маленького містечка. Однак не всім мешканцям відома справжня сутність «святош». Нехай зовні вони здаються доброчесними помазаниками, нутро героїв являє собою калейдоскоп корисливих думок.

Черствість, жадібність, ненависть, злість, егоїзм - далеко не весь супереч якостей, на яких вирощені творці церкви. Вони дають клятву, і тут же порушують її. Вони щиро божаться в одному, і в один момент спростовують слова, вимовлені хвилину назад. Ховаючись за ширмою богобоязни, вони і не думають про те, куди попрямують їх «чорні» душі після смерті. Для них все життя сконцентрована на землі, де людина повинна користуватися іншими людьми, щоб забезпечити собі райське життя. Як довго може протриматися подібний уклад, побудований на безчесті і нехтуванні моралі? І чим карається уявна віра, доведена до якогось культового ритуалу?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Грінліф 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*