Нічна зміна 4 сезон
4 сезон 10 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
42 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ерік Ла Салль, Девід Бойд, Тімоті Басфілд
В ролях:
Роберт Бейлі мл., Езоді Гейджер, Джіненн Гуссен, Оуен Мекен, Джилл Флінт, Кен Люн, Скотт Вулф, Брендан Фер, Фредді Родрігес, Ебігейл Лемон
Формат:
mp4, 3gp

Нічна зміна 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Нічна зміна 4 сезон українською мовою

Світ, описаний в оповіданні - кардинальних відмінностей від звичного нам, не має. Єдина умова - що події відбуваються в майбутньому. Всесвітня політична ситуація і не думає вщухати, навіть навпаки, погіршується. Тепер уже всім ясно, що світ, стоїть на межі великої війни, можливо навіть світова. Це можна визначити дуже просто, по економічній ситуації, за повідомленнями новин, та й просто сам повітря наповнене тривогою. Це тривога за мир і своїх дітей.

У цій історії переплітаються між собою долі шістьох героїв, абсолютно один одного необізнаних. Один з них іноземець, який приїхав до Росії. Він людина заможна, і подорожі для нього не проблема. Черговий його примхою, стало бажання вивчити російську мову. Може від нестачі подій в житті, може ще чомусь, він робить в цю країну вояж, і знайомиться з її культурою. Його доля переплететься ще з одними людьми. Це брат з сестрою, які жили в недобудованому будинку. У них помер батько, вони залишилися одні, і тепер, головні спадкоємці не знають що робити. Вони розривалися між думками продати будинок, або ж добудувати його. Ще один герой - це архітектор, на рахунку якого кілька відомих проектів. Можливо, саме він допоміг би хлопцям зробити логічний вибір.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Нічна зміна 4 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Нічна зміна 4 сезон
Нічна зміна 4 сезон
Нічна зміна 4 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*