» » І мертві підуть 6 сезон
І мертві підуть 6 сезон
6 сезон
Рік:
Країна:
Час:
~00:43
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Грег Нікотеро, Ернест Р. Дікерсон, Гай Ферленд
В ролях:
Данай Джекесай Гуріра, Ендрю Лінкольн, Стівен Ян, Емілі Кінні, Мелісса Сюзанн МакБрайд, Норман Рідус, Лорен Кохен, Чендлер Риггз, Аланна Мастерсон, Сонекуа Мартін-Грін

І мертві підуть 6 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу І мертві підуть 6 сезон українською мовою

Оазис, який шукав Рік Граймс разом з групою щасливчиків, які уникли жалюгідної долі більшості жителів планети, що перетворилися в ходячих мерців, існує. Ним стало місто під назвою Олександрія. На відміну від мешканців ТЕРМІНУС, жителі Олександрії щиро добрі в своїх вчинках. Вулиці міста ніколи не бачили зомбі, це справжній рай серед пекла, яке чиниться на інших територіях. Довгий і повне небезпек подорож наклало свій відбиток на характер Граймса.

Тепер він бажає підпорядкувати весь місто собі і змусити жителів коритися. Виникає нове протистояння між різними угрупованнями, лояльними до Ріку і налаштованими проти нього. Незважаючи на відносний спокій і неприступні стіни, що знаходяться в Олександрії люди не можуть відчувати себе в повному комфорті, оскільки Ходячі мерці повністю оточили периметр міста і чекають моменту, коли хто-небудь всередині допустить помилку і надасть нечисті лазівку.

Ходячі мерці 6 сезон дивитися всі серії

 • Зеркало
 • Трейлер
І мертві підуть 6 сезон
І мертві підуть 6 сезон
І мертві підуть 6 сезон
І мертві підуть 6 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*