Вікінги 3 сезон
3 cезон
Рік:
Країна:
Ірландія, Канада
Час:
~00:45
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кен Джиротті, Кіаран Доннеллі, Джефф Вулнаф
В ролях:
Джордж Благден, Тревіс Фіммел, Мод Хірст, Джефферсон Холл, Клайв Стенд, Густаф Скарсгард, Кетрін Віннік, Олександр Людвіг, Джессалін Гілсіг, Алісса Сазерленд

Вікінги 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вікінги 3 сезон українською мовою

Рагнар Лодброк - людина-легенда, який повстав з єдиною метою - стати королем і об'єднати племена вікінгів. Легенда свідчить, що саме Рагнар є нащадком Одіна - бога війни, тому він володіє бойовим мистецтвом практично досконало. Неодноразово під його командуванням вікінги грабували і спалювали великі міста: кілька разів був атакований Париж і багато міст Англії. Рагнар Лодброк поклав початок великій Датській навалі, його справу продовжують діти: Івар Безкосний і Бьорн Залізнобокий. Зараз вони планують здійснити облогу Парижа.

У серіалі Вікінги 3 сезон з'являються нові герої: жителі цього французького міста, серед яких є безліч цікавих персонажів. Місцевий правитель не підтримує ініціативу Рагнара, який хоче грабувати далекі незнайомі міста. Однак прилеглі села - це недостатньо висока мета для прямого нащадка Бога війни, тому Рагнар зі своїми соратниками відправляється в далекий шлях до Парижу. Столиця Франції - захищений місто з великою армією, проте головний герой не збирається зупинятися, він звик завжди досягати поставлених цілей, а значить атака відбудеться в будь-якому випадку.

Дивитися онлайн серіал Вікінги 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Вікінги 3 сезон
Вікінги 3 сезон
Вікінги 3 сезон
Вікінги 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*