Молодий Папа 2 сезон
2 сезон
Рік:
2017 рік
Режисер:
Паоло Соррентіно
В ролях:
Хав'єр Камара, Тоні Бертореллі, Сільвіо Орландо, Дайан Кітон, Людівін Саньє, Джеймс Кромвелл, Джуд Лоу, Скотт Шеперд, Володимир Бибик, Сесіль Де Франс
Формат:
mp4, 3gp

Молодий Папа 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Молодий Папа 2 сезон українською мовою

Опинившись першим кандидатом на роль наступника Папи, Ленні Белардо випробував два почуття одночасно: гордість, що його персона удостоїлася такої високої честі, і полегшення від того, що його ідеї, нарешті, вдасться втілити в життя. Затяті противники такого розкладу не здатні перешкодити доленосного рішення. Так, до клерикальної влади римського абатства приходить новий прогресивний духівник, Не баріться з рішеннями і вносить інший зміст у трактування священних писань. Йому відомо, що кардинальні зміни, які обов'язково торкнуться близького йому оточення, можуть спричинити за собою скандали і невдоволення, проте зволікати з прийнятою «рукавичкою» влади не можна. Якщо він покаже ворогам невпевненість, вони негайно скористаються нагодою і звернуть її проти самого Папи.

В іншому випадку, розбіжності незабаром затихнуть, і народ зрозуміє, що нинішній посередник між силами небесними і простими смертними виявився як ніколи ближче до потреб жителів. В результаті невтомної роботи над колишніми «помилками» Ленні доходить то тієї межі, де зустрічаються і сплітаються в одне ціле забобони і справжня віра, святотатство і релігійна витримка. Разом з цими поняттями він вступає в сутичку з тими, хто не може зрозуміти його вчинків.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер серіалу Молодий Папа 2 сезон українською

Всі сезони:
  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*