Подія 1 сезон
1 сезон
Рік:
2010 рік
Країна:
Час:
~00:43
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джеффрі Рейнер, Норберто Барба, Мілан Чейлях
В ролях:
Джейсон Ріттер, Тейлор Коул, Білл Смитрович, Лора Іннес, Желько Іванек, Йен Ентоні Дейл, Блер Андервуд, Сара Ремер, Ліза Відал, Скотт Гордон-Паттерсон
Формат:
mp4, 3gp

Подія 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Подія 1 сезон українською мовою

Все почалося з того, що на землю прилетіли інопланетяни. Їх тарілка приземлилася десь на Алясці і не зовсім вдало. Частина інопланетних гостей була перевезена на секретний об'єкт американським урядом для дослідження. Інша ж частина вирішила прогулятися по новій землі. Мабуть, гостям сильно сподобалося людське суспільство і вони залишилися жити серед людей. Було це в самому кінці Другої Світової війни.
Новоявлений президент США Еліас Мартінес дуже хоче дізнатися, для чого ж прилетіли інопланетяни на Землю. І вирішує зустрітися з лідером інопланетної групи. Виявляється, наміри чужинців не такі вже й погані.

Сам серіал "Подія" починається з зникнення нареченої. У якийсь момент свого весілля з Лейлою Б'юкенен, Шон Уокер втрачає свою кохану. Шон ламає голову, як же так сталося, що тільки він пам'ятає свою кохану. Більш про неї ніхто і ніколи не чув і не бачив її жодного разу в житті. Такі обставини справи зовсім не до душі молодому хлопцю. У його голові б'ється тільки одна думка: "Що за подія насправді сталося?" Починаються пошуки з розгадуванням різноманітних таємниць і загадок. Незабаром герой приходить до висновку, що в цій справі замішано уряд і навіть сам президент.

Дивитися онлайн серіал Подія 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Подія 1 сезон
Подія 1 сезон
Подія 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*