Декстер 1 сезон
1 сезон
Рік:
2006 рік
Країна:
Час:
~00:55
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Дав, Стів Шилл, Кіт Гордон
В ролях:
К.С. Чи, Майкл С. Холл, Лорен Місяць Велес, Десмонд Херрінгтон, Джулі Бенц, Дженіфер Карпентер, Джеймс Римар, Христина Робінсон, Девід Зайас, Джеффрі Пірсон
Формат:
mp4, 3gp

Декстер 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Декстер 1 сезон українською мовою

Серіал «Декстер» або «Правосуддя Декстера» (Dexter) вперше вийшов на телеекрани ще 1 жовтня 2006 року. Коли Декстеру Моргану було всього три роки, на його очах жорстоко розправилися з його матір'ю, (Майкл Холл, «Клієнт завжди мертвий») і Гаррі Морган, найвідоміший поліцейський Маямі взяв опіку над хлопчиком. (Джеймс Ремар). Морган, виховуючи Декстера, вчасно розгледів у хлопчика прояв соціопатіческіх нахилів, і направив його по вірному шляху, показавши йому, що бажання вбивати можна стримувати, і вбивати слід лише злочинців, які пішли від правосуддя через некомпетентність суду.

Ставши дорослим, Декстер влаштувався в поліцейський департамент Маямі. Ця робота для нього всього лише прикриття, зовні Декстер - звичайна людина, але це всього лише гра, якої його свого часу навчив Морган, щоб він не виділявся серед інших людей. Під час дії серіалу «Декстер», ми бачимо спогади Декстера про те, як Гаррі вчить його бути нормальним, і Декстер ретельно виконує всі його вказівки, називаючи їх «Кодексом Гаррі». Керуючись «Кодексом» жертвами Декстера стають вбивці і насильники, але перш ніж здійснити правосуддя Декстер повинен довести сам собі їх провину відповідно до настановами Гаррі.

Дивитися онлайн серіал Декстер 1 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Декстер 1 сезон
Декстер 1 сезон
Декстер 1 сезон
Декстер 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*