» » Становлення континентів 1 сезон
Становлення континентів 1 сезон
1 сезон
Рік:
2013 рік
Час:
60 хв.
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Стівен Кутер, Аннабель Гіллінгс, Arif Nurmohamed
В ролях:
Йен Стюарт , Dean Ah Chee , Ін. Майкл Арчер , Pedro Montes Coria , Josh Griffiths , Rod Keogh , Richard Nashuma , Kevin Swain , Мустафа Тюраи , Charlie Underwood
Формат:
mp4, 3gp

Становлення континентів 1 сезон дивитися онлайн безплатно

Опис серіалу Становлення континентів 1 сезон українською мовою

Дія документальної кінострічки переносить нас на двісті п'ятдесят мільйонів років тому, коли наша планета Земля мала зовсім інший вигляд і організацію, разюче відрізняється від нашого сучасного уявлення про неї. Це був світ з іншої сонячної системи. Вивчені сьогодні материки в той час були об'єднані в один, колосальних розмірів ділянці суші під назвою Пангея. Цей пласт оточував Панталасса – неосяжне океанічне освіта. Проте близько двох мільйонів років тому цей континент-гегемон почав розколюватися на шматки. Тоді утворюються і набувають форму інші океани і басейни. З розщеплених пластів виникають небачених обсягів і висот гірські породи.

Протягом довгих років, від того, що залишилося від старого суперконтиненту, поступово відділяються сім інших унікальних материків. Разом з нарратором розповіді ми переконуємося, що навколишнє середовище сповнене підказок і незаперечних фактів, які вказують на процеси створення нашого всесвіту. Ми знайомимося з професором по імені Іен Стюарт, грамотно і обгрунтовано розкриває таємниці світобудови в рамках чотирьох частин кінострічки з цього циклу. Дотримуючись думки вченого, ми розкриємо і проаналізуємо значення найяскравіших символів континентальної природи. Поглянемо в суть основ, які являють собою запорука економічної могутності і багатства. Торкнемося тему еволюції і відчуємо ритм, в якому мінявся хід історії людської раси.

Фільми 2013 онлайн

Дивитися онлайн серіал Становлення континентів 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*