» » Футболісти / Гравці 3 сезон
Футболісти / Гравці 3 сезон
3 сезон 10 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
30 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джуліан Фаріно, Саймон Селлан Джоунс, Пітер Берг
В ролях:
Донован В. Картер, Лондон Браун, Аріель Кеббел, Омар Бенсон Міллер, Дуейн Джонсон, Джон Девід Вашингтон, Трой Геріті, Роб Кордрі, Дьюлі Хілл, Жасмин Саймон
Формат:
mp4, 3gp

Футболісти / Гравці 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Футболісти / Гравці 3 сезон українською мовою

Спортивне закулісся всередині і ззовні в продовженні комедійного серіалу онлайн «Гравці 3 сезон 2017», всі серії на сайті безкоштовно. Спортсмени, особливий стан людей. Все життя тренуються, працюють, відмовляють у багатьох принадах життя, починаючи від їжі закінчуючи сексом, заради переможної гри, матчу, виступу, надій і бажань тренера. Докладають максимум зусиль, стрибаючи вище голови, намагаючись досягти і перевищити показники суперника, команда, це все твої друзі. У професійних лігах, гроші течуть рікою, і як тільки профі потрапляє "на волю", починається свавілля дисципліни.

В кишені і на кредиці лежать пристойні суми, хлопці витрачаються без розбору, не знають ні в чому відмови, в середовищі, спортивних правил не існує. Подібні вилазки часом затягують до тих пір, поки зірка виявляється в центрі скандалів і з ним більше ніхто не хоче зв'язуватися. А ще травми, вони вибивають з колії найбільше. Так колишня легенда футбольної команди Дельфіни з Маямі, Страсмор, будучи кращим гравцем у своїй категорії і лізі, приносячи шалені гроші, в критичний момент став забутим і нікому не потрібним. Подібної ситуації вплинули безліч чинників. Розуміючи, що без спорту він не зможе знайти призначення, починаючи з вуха пов'язати в боргах, за щасливим збігом обставин стає агентом, хоч щось, що максимально наближало до рідної діяльності. Природно, уявлення про подібному занятті було зовсім іншим, а тепер Спенсеру належить дізнатися, що означає робота з молодими і перспективними кадрами. Страсмору доведеться вирішувати незначні і побутові питання хлопців, брати участь в особистій сфері, часом не сприятливо відбивається на кар'єрі. Зоряні і юні Футболісти, схильні до стороннім думкам і часто ставлять під загрозу вигідний контракт, а від цього залежить гонорар головного героя, то він робить все, щоб спортсмени зрозуміли наскільки важливо працювати на результат і не відходити від наміченої мети.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Футболісти / Гравці 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Футболісти / Гравці 3 сезон
Футболісти / Гравці 3 сезон
Футболісти / Гравці 3 сезон
Футболісти / Гравці 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*