» » CSІ: Лас-Вегас (CSІ: Безсмертя) 16 сезон
CSІ: Лас-Вегас (CSІ: Безсмертя) 16 сезон
16 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
США, Канада
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кеннет Фінк, Річард Дж. Льюїс, Алекс Смайт
В ролях:
Ерік Шманда, Вільям Петерсен, Роберт Девід Хол, Джордж Идс, Марг Хельгенбергер, Уоллес Ленгем, Гарі Дурдан, Джоржа Фокс, Пол Гилфойл, Девід Берман
Формат:
mp4, 3gp

CSІ: Лас-Вегас (CSІ: Безсмертя) 16 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу CSІ: Лас-Вегас (CSІ: Безсмертя) 16 сезон українською мовою

В одному з казино Лас-Вегаса відбувається теракт. Розслідування непростої справи довіряють досвідченому детективу - Сарі Сайдл, у якої за плечима чималий стаж і безліч розкритих злочинів. Незабаром має відбутися чергове підвищення по службі, тому тепер їй необхідно дати позитивні результати і знайти терориста. Вибух в розважальному закладі не тільки налякав відвідувачів і персонал, а й вкрай здивував приїхала поліцію, адже зловмисник для реалізації підступного плану вибрав місце, менш заповнений людьми, ніж, наприклад, хол.

У серіалі «CSI: Безсмертя» (Місце злочину: Лас Вегас 16 сезон) розповідається, як головна героїня приступає до слідчого процесу. Вона ретельно вивчає всі докази і особу винного чоловіка. Виявляється, що він є дуже азартним гравцем, який протягом довгого часу намагався позбутися згубної звички і регулярно відвідував спеціальні курси. Незнайомець був одружений на дівчині з мусульманським віросповіданням. Але одного разу, лікар, який лікував його від ігроманії, перестав практикувати, а нового фахівця молода людина шукати не став. Сарі треба зрозуміти справжні мотиви винуватця трагедії і добитися для нього справедливого покарання.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Місце злочину: Лас Вегас 16 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*