» » Клевермен / Розумник 2 сезон
Клевермен / Розумник 2 сезон
2 сезон 6 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Австралія, Нова Зеландія
Час:
~00:45
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Уейн Блер, Леа Пурселл
В ролях:
Райан Корр, Tyson Towney, Френсіс О'Коннор, Ронда Пендлтон, Джек Чарльз, Хантер Пейдж-лошара, Таман Шелтон, Іен Глен, Джада Альбертс
Формат:
mp4, 3gp

Клевермен / Розумник 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Клевермен / Розумник 2 сезон українською мовою

Події розгортаються в недалекому майбутньому, коли загадкові істоти прийшли в людський світ. Невідомі створення володіють неймовірною спритністю і силою, а також живуть протягом двох століть. Звичайні люди цураються чужинців, тіло яких повністю вкрите волоссям. Їх бояться через наявність нелюдських здібностей і мріють в найближчому майбутньому позбутися прибульців. Загальна ненависть змушує ізгоїв ховатися, збривати зайвий волосяний покрив, щоб відповідати людському вигляду і не виділятися з натовпу.

У другому сезоні серіалу «Розумна людина» триває розповідь про світ, в якому намагаються співіснувати абсолютно різні жителі. Але відносне перемир'я тривало недовго. З'являється шокуюча новина про низку жорстоких злочинів. Провину за вбивства моментально покладають на монстрів. Уряд починає фінансувати спеціально створену організацію, що займається пошуками чужинців. Така поведінка землян викликає гнів і призводить до загрози зриву крихкого союзу. Головними героями стають два рідних брата, тривалий час живуть в стані ворожнечі. Несподівані обставини змушують їх забути сварки і об'єднатися, щоб знайти справжнього винуватця подій.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Клевермен / Розумник 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*