Рей Донован 5 сезон
5 сезон 12 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майкл Аппендаль, Деніел Еттіес, Джон Дав
В ролях:
Стівен Бауер, Джон Войт, Деш Майок, Едді Марсан, Кетрін Менніг, Керріс Дорсі, Девон Бегбі, Пуч Хол, Паула Малкомсон, Лів Шрайбер
Формат:
mp4, 3gp

Рей Донован 5 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Рей Донован 5 сезон українською мовою

Рей Донован - сорокап'ятирічний чоловік, який займається досить незвичайною діяльністю. Він допомагає заможним американцям, що живуть в Лос-Анджелесі, вирішувати різноманітні життєві проблеми. Великий помічник багатіїв здатний врегулювати будь-яку ситуацію, що виникла на шляху про замовників. За пристойну грошову винагороду він і двоє вірних приятелів можуть легко виправити зіпсовану репутацію клієнтів і забезпечити їм достовірне алібі. Послуги користуються великим успіхом, і особистий бізнес Рея буквально процвітає.

У п'ятому сезоні серіалу «Рей Донован» триває розповідь про головного героя, який невтомно працює на професійній ниві і, позбавляючи від труднощів інших, зовсім забуває про рішення складнощів особистого характеру. Виявляється, що управляти чужими долями набагато легше, ніж своєї. Складну ситуацію розпалює рідний батько Донована, який пробув за гратами двадцять років і, вичерпавши термін покарання, вийшов на свободу. Зухвалий і неврівноважений старий може зіпсувати життя не тільки своєму синові, а й всієї сім'ї. Однак від близького родича не позбудешся, і герою доводиться змиритися, прийнявши з радістю літнього предка.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Рей Донован 5 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Рей Донован 5 сезон
Рей Донован 5 сезон
Рей Донован 5 сезон
Рей Донован 5 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*