Темне дитя 1 сезон
1 сезон
Рік:
2013 рік
Країна:
Канада
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Фоусет, Девід Фрейз, Кен Джиротті
В ролях:
Скайлер Векслер, Джордан Джаваріс, Крістіан Бруун, Тетяна Маслані, Кевін Ханчард, Ділан Брюс, Josh Vokey, Марія Дойл Кеннеді, Евелін Кину, Ері Міллен
Формат:
mp4, 3gp

Темне дитя 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Темне дитя 1 сезон українською мовою

Зовсім молоденька дівчина Сара Меннінг веде не цілком законослухняний спосіб життя, що і стає причиною її нескінченних проблем. Але судити строго її не варто, адже ще в дитинстві дівчина осиротіла, і її вихованням займатися було нікому. Життя до неї була не справедлива, а суспільство байдуже. Звикла до повного самотності і, не розраховуючи ні на кого, вона живе, як уміє. Опинившись одного разу на вокзалі, Сара стала свідком шаленого самогубства. Дівчина, яка кинулася під проїжджав потяг, була повною копією Сари.

Намагаючись позбутися від нескінченних проблем, Сара Меннінг вирішує видати себе за загиблу, яка здалася дівчині забезпеченої особливої. Вона зникає для всіх і перевтілюється в Елізабет сподівався. Тільки її друг Фелікс знає про грандіозні зміни. Але надії на безтурботне життя можуть не виправдатися, виявляється, що у Елізабет проблеми були, серйозніше, ніж у самій Сари. Дівчина хоче розібратися в таємниці життя свого двійника. Їй належить задуматися і можливо навіть пошкодувати про свій поспішно прийняте рішення. Загибла копія була клонована і ймовірно, існують ще подібні клони. Скільки ще таємниць належить відкрити дівчині, що ховається за чужий не солодким життям? І ким виявиться вона сама, що було приховано в її дитинстві?

Фільми 2013 онлайн

Дивитися онлайн серіал Темне дитя 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*