Третє око 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Норвегія
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Gunnar Vikene, Трігве Аллістер Дайсен, Гер Хеннінг Хопланд
В ролях:
Карре Хаген Сіднесс, Іда Еліз Брош, Марті Енгебрітсен, Ida Leonora Valestrand Eike, Ейвінд Сендер, Ендре Хеллествейт, Ine Marie Wilmann, Тріне Вігго, Інгар Хельге Гімлі, Крістіан Перерсен
Формат:
mp4, 3gp

Третє око 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Третє око 1 сезон українською мовою

В епіцентрі подій кримінального кіносеріалу опинився головний герой по імені Вігго Люст. Чоловік ніяк не може змиритися зі страшною трагедією – кілька років тому безслідно зникла її донька. Будучи детективом поліції, він до цих пір докладає всі можливі зусилля, щоб відшукати зниклу дівчинку, однак поки що всі його дії не призвели до позитивного результату. Одні суцільні тупики. Навіть натяку на просвіт в цій темній справі немає жодної зачіпки або ниточки, що ведуть до істини.

Крім спроб вирішити цю проблему, наш герой змушений з обов'язку служби розкривати інші справи, ловити вбивць та інших злочинців. Наприклад, загадкове вбивство жінки, чий труп був знайдений під льодом замерзлого озера. Всі здогади не знаходять реальних доказів. Підозрюваних безліч, адже безліч людей стоїть у черзі за спадщиною багатою загиблої, але, тим не менш, на слід злочинця вийти вкрай важко, а терміни підтискають і не можна зволікати. І все це на тлі депресії і стресів із-за втрати власної дитини, якого упертий і люблячий Вігго все ж сподівається одного разу відшукати. Чи вдасться детективу подолати всі труднощі, розгадати всі таємниці і врятувати дівчинку, при цьому, виконуючи свою нелегку роботу.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Третє око 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*