Сорйонен 1 сезон
1 сезон 11 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Франція, Фінляндія
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Jyri Kähönen, Miikko Oikkonen, Жуссо Сір'я
В ролях:
Христина Халтту, Джасмін Хамід, Ілка Віллі, Матлеена Куусніемі, Макс Бремер, Матті Лейн, Olivia Ainali, Віллі Віртанен, Lenita Susi, Ану Сінісало
Формат:
mp4, 3gp

Сорйонен 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Сорйонен 1 сезон українською мовою

Головним героєм виявився Карі Сорйонен. Він талановитий і не позбавлений досвіду комісар, який проходить службу в Гельсінкі. Чоловік показував відмінні результати в усьому, спритно справляючись з будь-яким завданням, що випала на його частку. Але через кілька років він був змушений переїхати в провінційне містечко Лаппенранта, і з цього моменту життя стража закону кардинально змінилася. Подібний переклад не став для нього ніж -то новим, хоч чоловік і не бажав залишати велике місто. Але з усім потрібно змиритися і Карі сподівається, що на новому місці його чекають тихі та спокійні дні.

У серіалі "Сорйонен" повідали історію полісмена, який за деякими обставинами перебрався в невелике містечко, в надії, що тут не знайшлося місця жорстокості і кривавим злочинам. Карі сподівається, що зможе більше часу присвятити родині і улюбленим, але незабаром усвідомить, як сильно помилявся. У перший же день головний герой стає свідком ланцюжка страшних і загадкових злочинів. Вони стали справжнім шоком для героя і поліцейський відразу ж взявся за розслідування, маючи намір зловити злочинця. Незабаром він дізнається, що до подій доклала руку сімейка бізнесмена Дегермана, що мріє перетворити провінцію в гральний місто. Як будуть розвиватися події надалі?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Сорйонен 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*