» » Будинок Саддама 1 сезон
Будинок Саддама 1 сезон
1 сезон
Рік:
2008 рік
Час:
232 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Алекс Холмс, Джим О Хенлон
В ролях:
Ігал Наор , Шоре Агдашлу , Макрам Хурі , Філіп Ардітті , Мунір Маргум , Агні Скотт , Амр Вакед , Урі Гавриел , Крістін Стівен-Делі , Саїд Амади
Формат:
mp4, 3gp

Будинок Саддама 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Будинок Саддама 1 сезон українською мовою

У 2003 році іракське телебачення транслює ультиматум президента Джорджа Буша-молодшого. Американці вимагають, щоб Хусейн і його сини покинули країну протягом 48 годин, інакше почнеться війна. Сім'я диктатора під градом куль залишає палац.

1979 рік. Після іракської революції Саддам побоюється зростаючого впливу Хомейні і намагається підтримувати дружні стосунки з США, оголосивши війну Ірану. Виживши після замаху, він жорстко розправляється з підозрюваними. Щоб міцно триматися в кріслі, глава держави укладає союз з кланом аль-Маджид, одружившись на дочці їх голови, вона стала другою дружиною Хусейна. Саміра обурена одруженням чоловіка, але нічого не може вдіяти.

Лідер Іраку заявляє про перемогу над Іраном, приховуючи колосальні жертви своєї країни. 1995 рік. Бойові дії в Перській затоці остаточно позбавили Ірак засобів до існування. Хусейн являє генеалогічне древо, нібито підтверджує приналежність його роду до пророку Мухаммеду.
2003 рік. Сини тирана Суддів, Кусай і онук Мустафа вбиті американської ракетою. Диктатор заявляє, що його загиблі діти – герої джихаду. Тим часом його охоронці будують підземний тунель. Американці захоплюють одного з них. В ході операції «Червоний світанок» Хусейн полонений. Міжнародний суд, що відбувся в 2006 році, засудив його до смертної кари.

Дивитися онлайн серіал Будинок Саддама 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*