» » РобоКоп: Основні завдання 2000
РобоКоп: Основні завдання 2000
Рік:
2000 рік
Країна:
Канада
Час:
01:30:00
Переклад:
український, двоголосий
Режисер:
Джуліан Грант
В ролях:
Ентоні Лемке, Пейдж Флетчер, Марни Томпсон, Джерент Вин Дейвіс, Кевін Джубінвілл, Девід Фрайзер, Моріс Дін Гвинт, Ребека Коулс-Бадріс, Марія дель Мар, Леслі Хоуп
Формат:
mp4, 3gp

РобоКоп: Основні завдання 2000 дивитися онлайн

Опис серіалу РобоКоп: Основні завдання 2000 українською мовою

Серіал «РобоКоп: Основні завдання» розповідає про боротьбу зі злочинністю в окремо взятому місті. Коли технології були розвинені досить, а рівень криміналу в Дельта-Сіті перейшов всі розумні межі, вчені з корпорації OCP розробили напівробота-напівлюдини, який міг покласти цьому край.

Офіцер Мерфі у вигляді Робокопа отримав можливість і далі виконувати свій обов'язок, після віроломного нападу, не сумісного з життям. Його запрограмували слідувати трьом простим правилам: служити суспільному благу, захищати невинних і стояти на стороні закону. З моменту появи Робокопа на вулицях міста пройшло десять років. Злочинів стало значно менше, і головним винуватцем успіху став саме проект ВСР.
Поліція намагається взаємодіяти з залишками кримінальних елементів різними способами, в тому числі і, проповідуючи більш м'яку позицію при затриманні. Не всі правоохоронці поділяють думку керівництва. Тим більше, що в Дельта-Сіті з'являється особливий терорист, розібратися з яким під силу лише Робокопу.

Дивитися онлайн серіал РобоКоп: Основні завдання 2000 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало

Робокоп возвращается

 • Серія 1
 • Серія 2
 • Серія 3
 • Серія 4
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*