» » Дитинство Шелдона 1 сезон
Дитинство Шелдона 1 сезон
1 сезон 12 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Джон Фавро
В ролях:
Монтана Джордан, Док Ферроу, Рекс Лінн, Ленс Барбер, Брайан Степанек, Уайатт МакКлюр, Джим Парсонс, Марсія Енн Бёррс, Іен Армітедж, Мелісса Тенг
Формат:
mp4, 3gp

Дитинство Шелдона 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Дитинство Шелдона 1 сезон українською мовою

Цей новий цікавий проект розповість нам про життя одного знаменитого і цікавого героя з серіалу «Теорія великого вибуху», а саме Шелдон Купер. З нового проекту ми дізнаємося, хто його батьки, як він жив, виховувався і які складнощі йому довелося пережити. Адже хлопчина насправді був дуже обдарований і здатний, просто його рідні та близькі не хотіли це приймати і як то допомагати йому розвиватися. Головний герой вже в одинадцять років поступив в Техаський університет, а в чотирнадцять закінчив його з відзнакою. Не дивлячись на всі складнощі в сім'ї, він рухався в своєму напрямку, правда все це відклало в його розумінні досить таки великий відбиток.

У Шелдона дуже огидний характер, він скоєно не вміє спілкуватися, та й не прагне що то виправити. Хлопчик взагалі не знає, що таке співчуття і співчуття, тому надходить завжди так, як вважає за потрібне, навіть якщо це зашкодить комусь іншому. У його житті було дуже багато всіляких винаходів, тільки от не всі були вдалі, а деякі і зовсім довели його до лікарняного ліжка! Про все це та багато іншого ви дізнаєтеся з цього нового, цікавого і забавного комедійного серіалу!

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Дитинство Шелдона 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*