» » Фальсифікація 1 сезон
Фальсифікація 1 сезон
1 сезон 31 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Корея Південна
Час:
60 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон-хым
В ролях:
Нам Гун Хв , Ом Джі-вон , Ю Чжун Сан , Чон Хе-бін , Сон-кун Мун , Чо Хі Бон , Кім Ган-хен , Ан Джі-хун , Пак Сон-хун , Про А-ен
Формат:
mp4, 3gp

Фальсифікація 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Фальсифікація 1 сезон українською мовою

Журналісту Хан Му Ену під силу розкопати будь-яку таємницю. Він володіє дивовижною здатністю опинятися в потрібний час саме в тому місці, де треба. У його кабінеті на видному місці висить плакат «Очі медіа-шакала освітять світ». На цей раз йому вдалося знайти факти причетності лейтенанта поліції Чона до торгівлі людьми. Дівчата з Південно-Східної Азії були продані в повії. Чон постачає жінок легкої поведінки високопоставленим чиновникам і всім, хто добре заплатить. Кілька років тому брат хлопця був убитий, коли вів справу про корупцію серед високопоставлених чиновників, і надто далеко просунувся.

Квон З Ра – розумниця і красуня. Вона з відзнакою закінчила університет і стала наймолодшою жінкою-прокурором. Заздрісники пильно спостерігають за кожним її кроком, сподіваючись, що вона де-небудь допустить промах.
Чи Сік Хв ловить новини на кінчик пера. Але його зайву цікавість приводить до того, що власники медіа-ресурсу прибирають його зі свого шляху.
Трійця розслідує самі заплутані справи, і зраджує гласності всі неприємні сторони життя можновладців. У кожного з них своя причина вести боротьбу за справедливість.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Фальсифікація 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*