Обдаровані 1 сезон
1 сезон 10 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
47 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Брайан Сінгер
В ролях:
Емі Акер , Стеффан Аргус , Біллі Блер , Джейсон Бремер , Емма Дюмон , Bradley K. Jones , Джессіка Лія , Наталі Елін Лінд , Стівен Мойєр , Блер Редфорд
Формат:
mp4, 3gp

Обдаровані 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Обдаровані 1 сезон українською мовою

Наші дні, Сполучені Штати Америки. Світ існує, як і раніше, однак серед звичайних людей з'являється все більше «мутантів» - особистостей, наділених надзвичайними здібностями, про які вони спершу не підозрюють, а після їх прояви більшість власників унікальних здібностей просто бояться, що про це хтось дізнався. Справа в тому, що якщо ти є мутантом, то тебе рано чи пізно почнуть переслідувати, щоб ізолювати від суспільства, вважає, що люди, наділені надможливостями, надзвичайно небезпечні.

У центрі сюжету виявляється дружна сім'я, яка живе щасливим життям. Батько сімейства – співробітник окружного суду, більше п'яти років працює в комітеті, який займається розглядом справ мутантів. Але все змінюється, коли в його дочки і молодшого сина проявляються унікальні здібності, що відразу привертає особливу увагу спецслужб до його сім'ї. Розуміючи, що в будь-який момент його дітей можуть схопити агенти "Варта", спеціальної урядової служби безпеки, зразковий юрист приймає рішення діяти поза законом і разом з сім'єю пускається в перегони.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Обдаровані 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*