» » Падіння Ордена 1 сезон
Падіння Ордена 1 сезон
1 сезон 2 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Дуглас Маккіннон, Метін Хусейн, Девід Петрарка
В ролях:
Нассер Мемарзіа, Сабріна Бартлетт, Боббі Шофілд, Ед Стоппард, Олівія Росс, Падрейк Делані, Том Каллен, Джуліан Овенден, Саймон Мерреллс, Сара-Софі Буссніна
Формат:
mp4, 3gp

Падіння Ордена 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Падіння Ордена 1 сезон українською мовою

«Падіння Ордена» - новий телевізійний проект спільного виробництва чеських та американських кінематографістів, зйомками якого займався канал «History» .У серіалі йдеться про події 13 жовтня 1307 року, коли, по суті, Орден Тамплієрів упав. Його прихильників переслідували і спалювали на вогнищах за таємними розпорядженнями французького короля Філіпа IV і Папи Римського Климента V. Головним героєм серіалу є лідер Ордена, хоробрий воїн сер Лендрі. Його дуже розчарували невдачі лицарів на Святій Землі. Ця людина знаходиться в пошуках Святого Грааля і збирається відродити братство після його обнаруженія.О тамплієрів існує безліч історичних переказів і містичних легенд. Про ці лицарів знято багато фільмів і серіалів. Виходу нового телевізійного проекту чекають любителі таємничих історій. У ньому йтиметься про загадкове Ордені Тамплієрів. Зйомками телесеріалу займається канал «History», який здобув популярність після виходу на екрани відомого проекту «Вікінги».

Творці нового телесеріалу спробують розкрити деякі загадки, пов'язані з тамплієрами, які мали велике значення в організації і здійсненні Хрестових походів. Глядачів телесеріалу очікує похмура атмосфера Середніх століть, страти, тортури, величні палаци і жорстокі кровопролітія.Орден Тамплієрів був дивовижною лицарської організацією за всю історію людства. Дія серіалу почне розвиватися з моменту падіння Ордена. Також глядачі дізнаються про релігійні коріння, які підживлювали його існування протягом багатьох років. Саме 13 березня 1307 р з-під пера французького короля Філіпа IV вийшов указ, в якому він прирівняв тамплієрів до єретиків і розпорядився стерти їх з лиця землі. У жадібного монарха на те були свої мотиви. Він збирався знищити лицарів зовсім за іншою прічіне.Все справа в тому, що члени Ордена протягом його існування були близькі до королям. Вони вірно зберігали важливі державні таємниці. Після того як тамплієри були вигнані з Палестини багато з них почали займатися фінансовими операціями, а не військовою службою. Вони впливали на можновладців і вміли домагатися від них вигідних для себе рішень. Згодом у лицарів виник конфлікт з монархами і французький король, об'єднавшись з Папою Римським, оголосив членів Ордена поза законом з подальшим їх знищенням на вогнищах.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Падіння Ордена 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Падіння Ордена 1 сезон
Падіння Ордена 1 сезон
Падіння Ордена 1 сезон
Падіння Ордена 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*