Сотня 2 сезон
2 cезон
Рік:
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Дін Уайт, Ед Фрейман, Джон Шоуолтер
В ролях:
Боб Морлі, Марі Авгеропулос, Ісайя Вашингтон, Генрі Йен Кьюсік, Ліндсі Морган, Девон Бостік, Пейдж Турко, Рікі Уиттл, Елайза Тейлор, Річард Хермон

Сотня 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Сотня 2 сезон українською мовою

Минуло рівно дев'яносто сім років з тих пір, як на Землі не залишилося жодної людини. За планеті пройшлася ядерна війна, яка стерла з лиця землі абсолютно всіх. Єдиними вижили залишилися люди, які живуть на космічній станції. І війна не залишила їм можливості повернутися на Землю і продовжити нормальне існування. Протягом дев'яносто семи років вони існують в місці, яке самі прозвали Ковчегом. За такий довгий час вони встановили там свій жорсткий порядок.

Тепер всіх, хто не підкоряється загальним статутом, вирішують стратити. Чим більше людей помирає насильницькою смертю, тим більше шансів того, що виживуть інші. Але несподівано уряд Ковчега, коли дізнається, що в черзі на страту варто аж сто молодих людей, замість того, щоб вбити їх, відправляє прямо на Землю. Жителі станції сподіваються, що соціальний експеримент вдасться, і переступили закон Ковчега зможуть заново населити Землю. І тоді з'явиться можливість повернутися назад і продовжити земне існування.

Дивитися онлайн серіал Сотня 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Сотня 2 сезон
Сотня 2 сезон
Сотня 2 сезон
Сотня 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*