Доля: Апокриф 1 сезон
1 сезон 25 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Японія
Час:
25 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Есіюкі Асай
В ролях:
Акасаки Тинацу , Нобуюкі Хияма , Шизука Исигами , Эмири Като , Юсуке Кобаясі , Міцура Міямото , Кендзі Номура , Аі Нонака , Теру Окава , Окиаю Ретаро
Формат:
mp4, 3gp

Доля: Апокриф 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Доля: Апокриф 1 сезон українською мовою

Після неймовірних подій, що відбулися в Фуюкі під час Третьої війни за Грааль таємничий клан магів Іггдмілленнія викрадає священну реліквію, без якої проведення подальших ритуалів виявляється неможливим. Протягом декількох десятків років Іггдмілленнія готувалися до проведення власної війни магів, щоб підтвердити своє право на володіння могутнім артефактом. У ході підготовки вони не тільки змінили назву змагання на "Велика Битва за Грааль", але і внесли істотні корективи в правила жорстокої гри.

Згідно з новими правилами, тепер битва за володіння священною реліквією повинна буде проходити в два етапи. У першому етапі повинні будуть битися дві команди, Чорних і Червоних, майстри яких керують сім'ю рівноцінними за класами слугами. Другий етап, який і повинен буде визначити переможця, зіштовхне в смертельній сутичці, що вижили учасників сторони-переможниці. При цьому сам Грааль закликає у світ ще одного слугу, наділеного безмежними божественними здібностями, який покликаний неупереджено спостерігати за ходом подій.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Доля: Апокриф 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*