» » Американська домогосподарка 2 сезон
Американська домогосподарка 2 сезон
2 сезон 10 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
30 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Райан Кейс, Рубен Флейшер
В ролях:
Кеті Міксон, Джулія Баттерз, Жанетт Суза, Джонні Секвойя, Деніел Дімаджіо, Алі Вонг, Дидрих Бадер, Леслі Бібб, МакКензі Марш, Карлі Хьюз
Формат:
mp4, 3gp

Американська домогосподарка 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Американська домогосподарка 2 сезон українською мовою

Серіал розповідає глядачам про повсякденне життя Кетті Отто - дружини і матері, яка намагається виділитися серед зарозумілих домогосподарок містечка Вестпорт. Сюди головна героїня багатосерійної комедії «Американська домогосподарка» переїхала разом з чоловіком з однієї причини - тут відмінна школа, в яку ходять троє їхніх дітей: старша Тейлор, середній Олівер і молодша Ганна-Кет. Кожен з хлопців по-своєму особливий.

Олівер мріє розбагатіти, але амбіції заважають йому спілкуватися з однолітками. Тейлор вважає себе дорослою з усіма витікаючими з цього наслідками. Анна-Кет має таку великим списком дивацтв, що Кетті називає її «маленькою людиною дощу». На початку минулого частині ми дізналися, що жінка стала другою за повнотою серед місцевих матусь, так як її сусідка Пем вирішила переїхати. І це тривожило героїню більшу частину серій. На початку 2-го сезону у жінки з'являються нові турботи: починається черговий навчальний рік, тому їй необхідно відправити дітей до школи. Але у кожного з нащадків Кетті виникають певні складності: Олівер намагається вмовити батьків купити йому трико для балету, але вони не бажають бачити сина танцівником; Тейлор раптово приходить до висновку, що їй не потрібно вступати до коледжу; а Анна-Кет ніяк не вирішить, в якій саме шкільний гурток вона буде ходити.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Американська домогосподарка 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*