» » Страшні казки 3 сезон
Страшні казки 3 сезон
3 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джеймс Хоуз, Брайан Кірк, Пако Кабесас
В ролях:
Алан Армстронг, Тімоті Далтон, Гаррі Тредевей, Рорі Кіннер, Олівія Ллевелин, Джош Хартнетт, Біллі Пайпер, Єва Грін, Рів Карні, Денні Сапанів
Формат:
mp4, 3gp

Страшні казки 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Страшні казки 3 сезон українською мовою

Вікторіанський Лондон забирає найжахливіших персонажів з різних історій. Це і вічно молодий і прекрасний Доріан Грей з душею справжнього чудовиська, з прокляттям чарівного портрета, що приймає на себе його захворювання, що не дає постаріти. Сер Малкольм Мюррей нагадує чимось Аллана Квотермейна, дослідника Африки, батько Міни, яка намагалася врятувати дочку від вампірів, але в кінцевому рахунку вимушений вбити ту, коли над її душею влада остаточно отримав Дракула. Роль Ванесси Айве випала Єві Грін.

Вона - подруга дитинства Міни, відчуваючи свою провину перед тією за те, що не врятувала дівчину. Це почуття провини і послужило лазівкою для темних сил і зробило посудиною Амаунет, демона жіночого виду, яка відповідає за ритуали і невидимі впливу. Характер і природи сил Ванесси до кінця незрозумілі. Але ігнорувати їх не можна. У фільмі також присутній чудовисько Франкенштейна, перше створення, жваве геніальним вченим, жорстоке, наївне і геніальне. Має величезну силу. Взаємодії між персонажами і присвячена історія. У цього серіалу багато різних назв, тому якщо ви чули такі назви як Грошові жахи, Бульварні жахи, Пені Дредфул (Penny Dreadful) чи Жахи по дішовке, це один і той самий.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Страшні казки 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Страшні казки 3 сезон
Страшні казки 3 сезон
Страшні казки 3 сезон
Страшні казки 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*