Грімм 2 сезон
2 cезон
Рік:
2012 рік
Країна:
Час:
~00:43
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Норберто Барба, Терренс О'Хара, Ерік Ланевілль
В ролях:
Клер Коффі, Реггі Лі, Бітсі Таллоч, Сайлас Уейр Мітчелл, Деміен Пакер, Брі Тернер, Расселл Хорнсбі, Роберт Бланш, Девід Ґвінтолі, Саша Ройз

Грімм 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Грімм 2 сезон українською мовою

Старі казки розповідають на новий, зовсім не дитячий лад. Потойбічні істоти перекочовують в наш сучасний світ зі сторінок оповідань братів Грімм. Їх цілі в основному підступні і пов'язані з поневоленням людських душ. На шляху темних сил встають кілька відважних людей, на чолі яких знаходиться Нік Беркхард. Чоловік має здатність відчувати і обчислювати нечисту силу серед звичайних людей.

Зрозуміло, злі тварі не залишаються в боргу. Вони всіма силами прагнуть вбити людину, здатну їх викрити. Однак герой здатний за себе постояти, адже окрім звання обраного і борця з нечистю, Нік має поліцейський жетон. Він спритний, розумний і сильний, так що демонам доведеться несолодко. Практично за кожним злочином, яке доручають розслідувати детективу Беркхард, варто потойбічна сила. Нік не заспокоїться, поки не відправить останнього біса назад в пекло. І ніяка маска не врятує від справедливого покарання нечисть, що насмілилася увірватися в світ людей.

Дивитися онлайн серіал Грімм 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Грімм 2 сезон
Грімм 2 сезон
Грімм 2 сезон
Грімм 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*