Грімм 4 сезон
4 сезон
Рік:
Країна:
Час:
~00:43
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Норберто Барба, Терренс О'Хара, Ерік Ланевілль
В ролях:
Бітсі Таллоч, Клер Коффі, Реггі Лі, Саша Ройз, Деміен Пакер, Роберт Бланш, Расселл Хорнсбі, Брі Тернер, Девід Ґвінтолі, Сайлас Уейр Мітчелл

Грімм 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Грімм 4 сезон українською мовою

Поліцейський Нік Беркхард давно живе подвійним життям. У першому він займається розслідуваннями найзаплутаніших вбивств в Портленді, а в другому Нік постає Гріммом - таємним борцем з надприродним. Тільки кілька людей в курсі того, які здібності має головний герой. У минулому сезоні Нік здолав чимало ворогів, не боячись їх містичної сутності. Але незабаром в місті з'являється могутня відьма Адалінда, яка починає будувати підступи найближчим друзям і соратникам героя.

У самого Ніка вона викрадає одну з надприродніх властивостей. Беркхард змушений шукати спосіб, щоб дати відсіч демонессі, що розбушувалася. Тим часом один поліцейський дізнався про те, що потай займається його колега. Широкий розголос може сильно перешкодити Беркхард. Ми бачимо, що на головного героя навалилася ціла гора серйозних проблем, які йому необхідно вирішити в найкоротші терміни. Чи впорається він з цим непростим завданням?

Дивитися онлайн серіал Грімм 4 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Грімм 4 сезон
Грімм 4 сезон
Грімм 4 сезон
Грімм 4 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*