Елементарно 2 сезон
2 cезон
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
~00:43
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Полсон, Гай Ферленд, Сет Манн
В ролях:
Джон Ноубл, Люсі Лью, Джордан Гелбер, Джонні Лі Міллер, Наталі Дормер, Офелія Ловібонд, Ріс Іванс, Ейдан Куїнн, Ато Ессонда, Джон Майкл Хілл
Формат:
mp4, 3gp

Елементарно 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Елементарно 2 сезон українською мовою

Новий американський серіал «Елементарно» - це смілива і нестандартна відповідь звичного англійської Шерлоку Холмсу, створений каналом CBS. Головний герой - колишній наркоман по імені Шерлок Холмс, який консультує одне з нью-йоркських відділень поліції. Щоб обдарований, але безладний хлопець знову не повернувся до свого шкідливого пристрасті, до нього приставляють куратора - Джоан Ватсон. Це красива і незвичайна дівчина, а за сумісництвом доктор-хірург, позбавлений ліцензії за смерть пацієнта. Джоан дуже ревно підходить до поставленим перед нею завданням, що не дуже подобається Холмсу, який не звик переживати через дрібниці.

Отже, Шерлок Холмс і Джоан Ватсон беруться за розслідування чергової справи, щоб розкрити ще одну небезпечну загадку, а заодно блиснути один перед одним своїм інтелектом. У процесі розслідування з'ясовується, що працювати спільно набагато легше і корисніше, а справу за яку взялися детективи не така вже й проста і елементарне, яким здавалося на перший погляд. Які методи роботи використовують сучасні нью-йоркські детективи і наскільки легко застосовувати дедуктивний метод в повсякденному житті?

Фільми 2013 онлайн

Дивитися онлайн серіал Елементарно 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Елементарно 2 сезон
Елементарно 2 сезон
Елементарно 2 сезон
Елементарно 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*