Елементарно 3 сезон
3 cезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
~00:43
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Полсон, Гай Ферленд, Сет Манн
В ролях:
Наталі Дормер, Ейдан Куїнн, Люсі Лью, Ріс Іванс, Ато Ессонда, Джон Майкл Хілл, Джонні Лі Міллер, Джордан Гелбер, Офелія Ловібонд, Джон Ноубл
Формат:
mp4, 3gp

Елементарно 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Елементарно 3 сезон українською мовою

Американський кінематограф представив широко відому і всіма улюблену історію детектива Шерлока Холмса по-новому, нова інтерпретація була прийнята на ура. Варіант в британському виконанні колись заслужив любов глядачів, цього разу роботу почав знаменитий сценарист Роб Доерті, його метою було створення грандіозного серіалу, який би порадував всіх любителів детективів знайомими мотивами, а також притягнув загальну увагу новими ідеями. Рекомендуємо глядачам дивитися елементарно (3 сезон) онлайн, не відриваючись від ходу подій детективної історії. Від сценариста естафета була підхоплена такими режисерами, як Джон Полсон, Ендрю Берштейн, Сет Манн, які приступили до втілення всіх задумів.

В епіцентрі подій будуть все ті ж: Холмс і Ватсон, зміняться лише їх види. Новий Шерлок в поданні Джонні Лі Міллера разюче відрізняється від свого британського прототипу як за характером, так і по життю. Найімовірніше це пов'язано бажанням авторів не породити чергового клону знаменитого героя. Геніальний детектив вражений згубною пристрастю до наркотиків, йому ніяк не вдається перемогти свою пристрасть. Супутником і найближчим соратником сищика буде Джоан Ватсон, її представить глядачеві Люсі Лью. Як не дивно, це жінка, вона азіатського походження і має грішок у вигляді відкликання ліцензії на право хірургічної практики після серйозної лікарської помилки. Як же знайшли один одного ці герої, що їх поєднало? Відповідь криється в бажанні батька Шерлока, якого турбувало згубну пристрасть сина до наркотичних речовин і дуже нерозбірливі зв'язку з прекрасною статтю, він вірив, що новий прекрасний компаньйон спокусить сина зразково зразковою поведінкою. Дівчина виявилася ще тією штучкою, вона була не проти зануритися з головою в інтригуючі розслідування.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Елементарно 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Елементарно 3 сезон
Елементарно 3 сезон
Елементарно 3 сезон
Елементарно 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*