Підземка 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ентоні Хемінгуей
В ролях:
Джессіка Де Гау, П.Дж. Маршалл, Амір Ванн, Андреа Франкл, Брейді Перментер, Джерні Смоллетт, Крістофер Мелоні, Алано Міллер, Джаннетт Сепва

Підземка 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Підземка 1 сезон українською мовою

Серіал описує події громадянської війни в Північній Америці між Північчю і Півднем. Група рабів проводить своє життя в каторжній роботі зі збору бавовни в одному з куточків штату Джорджія. Все їхнє життя розписана по готовому сценарієм. З усієї рабської орди темношкірих хлопців знаходиться кілька людей, які вирішили втекти заради довгоочікуваної свободи. Дорога до спасіння не так вже близька і безпечна. Вона простягається на відстань добрих 600 миль.

По дорозі групі рабів зустрічаються аболіціоністи, які відчайдушно борються за надання свободи рабам. Представники цієї згуртованої організації займаються переправою рабів-утікачів в безпечне місце, подалі від гніту Південних рабовласників. Але не все так гладко на цьому шляху порятунку. Там ведуть полювання люди, які заробляють на життя виловом чорношкірих втікачів. Ці "мисливців за головами", подібні до безжальних звірів, які ні перед чим не зупиняться заради своєї здобичі. Хочеться вірити, що втікачі зможуть пройти через всі перешкоди, і вдихнути, врешті-решт, цей п'янкий запах свободи.

Дивитися онлайн серіал Підземка 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*