» » Ріццолі та Айлс 5 сезон
Ріццолі та Айлс 5 сезон
5 сезон
Рік:
2010 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Марк Абер, Стів Робін, Майкл Кетлман
В ролях:
Брайан Гудман, ЕнджІ Хармон, Лоррейн Бракко, Лі Томпсон Янг, Колін Еглсфілд, Саша Александр, Брюс МакГілл, Тіна Хуанг, Джордан Бріджес, Idara Victor
Формат:
mp4, 3gp

Ріццолі та Айлс 5 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Ріццолі та Айлс 5 сезон українською мовою

Багато років ведуться суперечки про жінок, що мають чоловічі професії. Деякі вважають, що слабка стать не повинен працювати в поліції та інших небезпечних сферах діяльності, але, незважаючи на це, деякі пані успішно трудяться в правоохоронних органах і користуються пошаною з боку оточуючих. Головні героїні серіалу «Ріццолі і Айлз» є кращими подругами і протягом довгого часу працюють разом. Ріццолі - детектив, яка відрізняється сміливим і рішучим характером. Вона не любить вбиратися і фарбуватися, та й інші жіночі слабкості їй не властиві, на відміну від напарниці. Айлз - патологоанатом, вона являє собою зразок типової кокетки і модниці. Героїня любить запізнюватися і бігати по магазинах, проте це аж ніяк не позначається на її відмінних професійних якостях. Кожен раз на тендітні плечі подруг лягає розслідування складних злочинів, з яким вони завжди відмінно справляються. При цьому красуням потрібно не забувати налагоджувати особисте життя, періодично ходити на побачення і навіть замислюватися про материнство. Загалом, непросто жити сильним леді.

У нових серіях героїні зіткнуться з жорстокими і цинічними випадками вбивств і насильства жінок. Швидше за все, це справа рук серійного маніяка, і жінкам потрібно терміново вийти на його слід, поки не з'явилися нові жертви. Ріццолі кілька років тому мало не загинула від рук злочинця, тому дуже серйозно підходить до розслідування, адже колись вона пообіцяла собі, що буде безжально розправлятися з усіма насильниками. Сміливість героїні викликає одночасно здивування і захоплення. Напружена атмосфера розбавляється іронічними жартами і курйозними ситуаціями, в які постійно потрапляють відважні жінки.

Дивитися онлайн серіал Ріццолі та Айлс 5 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Ріццолі та Айлс 5 сезон
Ріццолі та Айлс 5 сезон
Ріццолі та Айлс 5 сезон
Ріццолі та Айлс 5 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*