Мандрівники 2 сезон
2 сезон 10 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Канада
Час:
44 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Енді Микита, Мартін Вуд, Вільям Варінг
В ролях:
Леа Кейрнс, Патрік Гілмор, Вільям МакДональд, Рейлі Долмен, Джаред Абрахамсон, МакКензі Портер, Дженніфер Спенс, Неста Купер, Дж. Алекс Брінсон, Ерік МакКормак
Формат:
mp4, 3gp

Мандрівники 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Мандрівники 2 сезон українською мовою

Дії розгортаються в майбутньому, коли людству почало загрожувати повне зникнення. Ті, кому вдалося вижити, придумали інноваційну технологію, за допомогою якої можна переносити людську свідомість в організм особин, що живуть в 19-м столітті. Щоб історичний хід не був порушений, мандрівник відправлявся в тіло людини, що стоїть на порозі смерті, що, безумовно, призводило до певних незручностей, пов'язаних з найсуворішою тимчасової прив'язкою і обмеженням величини смертників.

У другому сезоні серіалу «Мандрівники» триває розповідь про головних героїв, які стали єдиною надією населення, адже тільки вони отримали унікальну можливість впливати на минулі події і кардинальним чином змінювати прийдешні події і запобігати жахливі катастрофи. Основна увага сконцентрована на групі, перемістившись в види різних персонажів. Грант Макларен - досвідчений федеральний агент, Марсі - розумово нездорова дівчина, Тревор - квотербек з старшого класу, Карлі - жінка, яка є матір'ю-одиначкою, а також Філіп - студент, що страждає від наркотичної залежності. Герої поки не підозрюють, які їх чекають випробування.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Мандрівники 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*