Другий шанс 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
42 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Бред Тернер, Сара Піа Андерсон, Тімоті Басфілд
В ролях:
Роберт Казінскі, Сіера Браво, Філіп Бейкер Холл, Кармен Мур, Ванесса Ленгіз, Аманда Детмер, Ділшад Вадсаріа, Адхір Кальян, Тім дикей, Скотт Менвіль
Формат:
mp4, 3gp

Другий шанс 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Другий шанс 1 сезон українською мовою

Кожен день цей світ вороття забирає величезну кількість землян. Більшість з них були чудовими батьками і чоловіками, чудовими професіоналами і просто відмінними людьми. На жаль, ці втрати безповоротні, а скоєні в житті помилки вже ніяк НЕ під коригувати. Але що, якщо раптом комусь випадає шанс прожити своє життя заново, під коригувавши свої помилкові рішення і довівши до завершення справи, що залишилися незавершеними?

Головному герою серіалу Рею Річардсона несказанно повезло. Колишнього поліцейського, який розміняв уже восьмий десяток, вбиває невідомий зловмисник. Відбувається це злочин в квартирі його дорослого сина, куди старий прийшов за своїми речами. На щастя колишнього шерифа, знаходиться геніальний учений, якому вдається оживити Рея. І не тільки повернути йому життя, а зробити набагато молодше і наділити надсилою. Природно, що Річардсон не може упустити такий випадок відшукати вбивцю, розібратися зі своїми життєвими труднощами і допомогти улюбленому синові зберегти життя. Вирішуючи свої проблеми, батько і син дуже тісно взаємодіють, і колишній поліцейський отримує ще один шанс відновити відносини зі спадкоємцем, передати йому свій величезний досвід і знання життя. Причому останній не відчуває, хто перед ним в дійсності, а сприймає Рея тільки в якості старшого брата і напарника.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Другий шанс 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Другий шанс 1 сезон
Другий шанс 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*