» » Мотель Бейтсів 4 сезон
Мотель Бейтсів 4 сезон
4 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Такер Гейтс, Едвард Бьянчі, Тім Соутем
В ролях:
Кевін Рам, Нікола Пельтц, Кенні Джонсон, Кінен Трейсі, Нестор Карбонелл, Олівія Кук, Віра Фарміга, Іен Трейси, Фредді Хаймор, Макс Тіріот
Формат:
mp4, 3gp

Мотель Бейтсів 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Мотель Бейтсів 4 сезон українською мовою

Коли Норма разом з сином-підлітком переїжджала в містечко Уайт-Пайн Бей, вона й уявити не могла, як кардинально зміняться їхні долі. Незадовго до цього загинув чоловік головної героїні серіалу «Мотель Бейтса», що і змусило її покинути будинок. На новому місці вона купила невеличкий готель, але в той же вечір напали колишнього власника. У люті чоловік зґвалтував Норму. Коли додому повернувся її син Норман, вони разом обеззброїли злочинця, а потім убили його. Ця таємниця згуртувала мимовільних вбивць, відкривши їм при цьому безліч страшних секретів маленького містечка, який лише на перший погляд виглядає спокійним.

За три минулі сезони відносини між героями значно змінилися. Норма як і раніше дуже любить свого сина, але тепер вона все частіше починає його боятися, розуміючи, що юнакові важко впоратися зі своєю психікою. Закінчується це тим, що підліток виявляється в психіатричному відділенні місцевої лікарні. Сюди його привів місцевий фермер, який знайшов хлопця на вулиці в жалюгідному стані. Тим часом доведена до відчаю Норма буквально благає шерифа Ромеро одружитися з нею. У героїні немає страховки, щоб витягнути сина з лікарні, і якщо шериф стане її чоловіком, то жінка зможе скористатися його документами.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Мотель Бейтсів 4 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Мотель Бейтсів 4 сезон
Мотель Бейтсів 4 сезон
Мотель Бейтсів 4 сезон
Мотель Бейтсів 4 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*