Дурна кров 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Канада
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ален Дерошер
В ролях:
Кім Коутс , Ентоні ЛаПалья , Максим Рой , Тоні Наппо , Бретт Донахью , Енріко Колантони , Пол Сорвіно , Анджела Ешер , Валері Буагияр , Клаудіа Феррі
Формат:
mp4, 3gp

Дурна кров 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Дурна кров 1 сезон українською мовою

Мафія завжди була і продовжує існувати, наганяючи страху на мирних громадян, і займаючись брудними, небезпечними справами, починаючи від наркоторгівлі, і закінчуючи політикою. Скрізь, де є гроші і влада, неподалік мешкає і організована злочинність Міні-серіал присвячений історії найвпливовішого і небезпечного канадського мафіозі на ім'я Віто Риззуто. Він довгий час був главою злочинного синдикату і накоїв чимало справ.

Відзначився він також тим, що всіляко намагався зробити так, щоб у кримінальному світі рідної Монреаля, нарешті, наступили тиша, спокій і довгоочікуване перемир'я. Його зусилля не виявилися марними – поставлена мета дійсно була досягнута, проте, на жаль, лише на нетривалий відрізок часу. На початку нульових років героя заарештували і посадили у в'язницю за вбивство, яке він скоїв багато років тому. У цей момент імперія, яку він так довго будував, стала швидко і впевнено валитися, не залишаючи надії на відновлення. У гангстерському світі все хистко і швидкоплинна – сьогодні ти король, а завтра – ніхто. Він відмотав свій термін і вийшов на свободу в 2012-му році, повний рішучості помститися всім, хто його зрадив, продав і підставив. Нехай люті і помсти – відтепер його дорога, і кожному, хто стане на його шляху, буде непереливки.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Дурна кров 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*