» » Проклята нація 1 сезон
Проклята нація 1 сезон
1 сезон 9 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
60 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Адам Кейн , Рід Лурі , Ева Серхеуг
В ролях:
Крістофер Хейєрдал , Тіч Грант , Кілліан Скотт , Логан Маршалл-Грін , Сара Джонс , Арнольд Пиннок , Ден Донохью , Роен Мзс , Девід Нэйсом , Вікі Ламберт
Формат:
mp4, 3gp

Проклята нація 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Проклята нація 1 сезон українською мовою

Бог, країна, кров і гроші – основоположні моменти в побудові багатьох держав з усіма їх плюсами і мінусами. Тридцяті роки в Сполучених Штатах Америки стали справжнім викликом для всієї нації і воістину важким моментом, що вилилося у Велику Депресію, безробіття, злидні, світанок бандитизму і соціальну напруженість, готову в будь-який момент вилитися в справжню революцію. Багато людей втрачали все: роботи, заощадження, будинки і надію на завтра – а в особливості робочий клас, жителі маленьких сіл і міст.

Серед них на той момент було найбільше незадоволених громадян, готових взяти в руки зброю і влаштувати громадянську війну проти гнобителів в особі багатіїв. У маленьке містечко на теренах Айови приїхав молоденький пастор з конкретною місією – закликати місцеве населення воювати з багатими. Такого роду ідея популярна серед людей, як ніколи. Тому практично в той самий час туди прибуває інший чоловік, який є штрейкбрехером, найнятим тими самими буржуа. Його завдання – зривати всіма доступними способами діяльність пастора і роботу профспілок, щоб справа не дійшла до справжнього бунту і революції. У двох суперників є великий секрет, про який городяни навіть не підозрюють.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Проклята нація 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*