» » Зоряний шлях: Вояджер 2 сезон
Зоряний шлях: Вояджер 2 сезон
2 cезон
Рік:
1996 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Девід Лівінгстон, Уінрі Кольбе, Аллен Крокер
В ролях:
Роберт Данкан Макніл, Гаррет Ванг, Кейт Малгрю, Роксану Доусон, Роберт Бельтран, Ітен Філліпс, Маджел Беррет, Роберт Пікардо, Тім Расс, Тарік Ергін
Формат:
mp4, 3gp

Зоряний шлях: Вояджер 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Зоряний шлях: Вояджер 2 сезон українською мовою

Серіал Зоряний шлях продовжує радувати своїх шанувальників. Він починає нову епоху пригод і підкорення галактики - Вояджер, так називається нова глава міжзоряних подорожей. Вже не капітан Джеймс Кірк веде команду до відкриття нових галактик і планет. Капітан Джейнвей отримав завдання від Об'єднаної Федерації Планет розшукати зниклий в міжпланетному просторі корабель. У 2371 році він забирає новий, відремонтований корабель і повинен вирушати в дорогу. Їх місія - знайти корабель Маки, який був відправлений боротися з Федерацією терористів, також називаються Кардассіанци.

Після початку польоту, був втрачений зв'язок з кораблем і командою. Несподівано, корабель капітана Джейнвея потрапляє в одну з аномалій космосу - Дельта простір. Там вони виявляють корабель Маки, який також потрапив в дану аномалію. Тепер два корабля повинні вибратися і повернутися додому. Але несподівано капітан Джейнвей виявляє, що вони потрапили в пастку, яка була створена інопланетним розумом. Пастка іменована Опікун, абсолютно не відчуває необхідності відпускати обидва екіпажі. Тому капітану доведеться або прийняти бій, або спробувати домовитися з інопланетної нацією. Однак найголовнішим завданням капітана є виконати наказ і повернутися додому.

Дивитися онлайн серіал Зоряний шлях: Вояджер 2 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Зоряний шлях: Вояджер 2 сезон
Зоряний шлях: Вояджер 2 сезон
Зоряний шлях: Вояджер 2 сезон
Зоряний шлях: Вояджер 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*