» » Зоряний шлях: Вояджер 7 сезон
Зоряний шлях: Вояджер 7 сезон
7 cезон
Рік:
2001 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Девід Лівінгстон, Уінрі Кольбе, Аллен Крокер
В ролях:
Роксану Доусон, Роберт Белтран, Гаррет Ванг, Роберт Данкан Макніл, Кейт Малгрю, Маджел Беррет, Тім Расс, Тарік Ергін, Ітен Філліпс, Роберт Пікардо
Формат:
mp4, 3gp

Зоряний шлях: Вояджер 7 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Зоряний шлях: Вояджер 7 сезон українською мовою

Серіал «Зоряний шлях: Вояджер» є четвертим з 6 знятих серіалів про фантастичний всесвіт майбутнього, з'явився в результаті зусиль Ріка Бермана, Джері Тейлора і Майкла Піллера. У серіалі «Зоряний шлях: Вояджер» глядачам пропонується ознайомитися з історією про історію нового міжзоряного космічного корабля, який входить в Зоряний флот Об'єднаної Федерації Планет. Корабель отримує своє перше завдання, яке вже стає досить небезпечним випробуванням для «Вояджера».

Дія серіалу «Зоряний шлях: Вояджер» розгортається в 2371-му році. Екіпажу космічного корабля за дорученням командування Зоряним флотом належить зайнятися пошуком і знешкодженням корабля, що входить в терористичну екстремістську організацію «Макіс». Сам космос переповнений загадками, коли вже практично досягнуто поставленої мети, в результаті просторової аномалії корабель був покинутий на відстань близько 70 тис. Світлових років. Фактично, він має витратити багато десятиліть, щоб повернутися додому. Для пошуку виходу з подібної ситуації членам екіпажу необхідно об'єднати свої зусилля. Екіпаж має забути про минулі ворожих настроях, щоб спільно боротися з небезпечними ворогами, які зустрічаються на шляху.

Дивитися онлайн серіал Зоряний шлях: Вояджер 7 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Зоряний шлях: Вояджер 7 сезон
Зоряний шлях: Вояджер 7 сезон
Зоряний шлях: Вояджер 7 сезон
Зоряний шлях: Вояджер 7 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*