» » Зоряний шлях: Далекий космос 9 6 сезон
Зоряний шлях: Далекий космос 9 6 сезон
6 сезон
Рік:
1998 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Девід Лівінгстон, Ліс Ландау, Уінрі Кольбе
В ролях:
Колм Міні, Ейвері Брукс, Олександр Сіддіг, Террі Фаррелл, Нана Візітор, Рене Обержонуа, Армін Шімерман, Сіррок Лофтон, Ренді Джеймс, Майкл Дорн
Формат:
mp4, 3gp

Зоряний шлях: Далекий космос 9 6 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Зоряний шлях: Далекий космос 9 6 сезон українською мовою

Телевізійний серіал «Зоряний шлях: Далекий Космос 9» (Star Trek: Deep Space Nine) зняв режисер Девід Лінгвістон за сценарієм Ріка Бермана, який став продюсером серіалу. Одним з продюсерів серіалу «Зоряний шлях: Далекий Космос 9» був Дж.П. Фаррел, який продюсував вже не перший серіал із серії «Зоряний шлях». Масштабні зйомки, фактурні герої, чорний космос, чужі планети і міжгалактичні війни зняті у відмінній манері, незважаючи на те, що зйомки відбувалися в 90-х роках. На відміну від попередніх робіт в даному серіалі відчувається чіткий, суцільний сюжет, який з кожною серією ставав масштабніший і цікавіше.

Сюжет серіалу «Зоряний шлях: Далекий Космос 9»: в 2369 році планету Бейджор звільнили від багаторічної окупації Кардассіанської Імперії, а для її захисту і контролю за ситуацією в цьому глухому куточку Всесвіту, туди була направлена космічна станція «Далекий Космос 9». Неподалік від станції раптово відкривається портал зв'язку - коридор, що зв'язує Бейджор з Гамма-квадрантом галактики. Таким чином «Дев'ятка» стає центральним торговельним пунктом, а не марною станцією. Але через портал в цю галактику вступають війська Домініона, нового ворога цивілізації і станція «Далекий космос 9» стає передовим форпостом в обороні Федерації.

Дивитися онлайн серіал Зоряний шлях: Далекий космос 9 6 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*